Начало > Новини > Публикация icon - В Новини от Галина Костова    icon 0

Кметът кани партиите на консултации за ОИК

Кметът на община Камено инж. Стефан Бонев отправя покана за провеждане на консултации за съставяне на ОИК, във връзка с произвеждането на избори за президент и вицепрезидент на Република България и общински съветници, кметове на общини и кметства. Тя е адресирана до председателите на общинските ръководства на парламентарно представените партии и коалиции: ГЕРБ, БСП /Коалиция за България/, ДПС, СДС /Синята коалиция/, АТАКА, ДСБ /Синята коалиция/, НДСВ.

Консултациите са насрочени за 04.08.2011 год. от 16.00 часа в кабинета на Кмета. Целта е да се определи състава на  Общинската избирателна комисия.

Съгласно Изборния кодекс представителите на изброените политически сили трябва да носят със себе си необходимия комплект документи.

За повече информация банера    Избори 2011